Bunun nedenini öğrenmek için öncelikle sihir tarihine bakmak gerekmektedir. Öncelikle sihir ilk kez yer suratına kanatları alınmış melekler olarak öğrenilen Harut ve Marut tarafından getirilmiştir. Sihir dünyaya ilk olarak hastalara şifa vermek için indirilmiş olsa da insanlarda bulunan Nefs suratından makûs emellere müteveccih kullanılmıştır. Bundan sonrada Allah tarafından tam kutsal kitaplarda yapılması ve yaptırılması günah olarak tanımlanmış ve sihir yapan bireyler lanetlenmiştir. Harut ve Marut yer suratına geldiklerinde sihri ilk öğrettikleri topluluk Yahudi cemiyeti olmuştur. Sihri makûsa kullanan ilk topluluk yeniden Yahudilerdir. Dolayısıyla sihir mevzusuna ilk vakıf olan topluluk olan bu insanlar, sihrin büyümesinde ve dağılmasında liderlik ettikleri için en iyi sihirciler ve medyumlar bu topluluktan çıkmıştır.

Yahudi sihri ismini verdikleri kendilerine ait bir sihirleri dahi vardır. Bu sihir ile seven çiftleri ayırmak ve onların bir daha birleşmesini emel edinmişlerdir. Tarihte insanların yaptığı ilk sihir olarakta bu sihir geçmektedir. Bu sihrin öbür bir özelliği Yahudi cemiyetin yaptığı ilk sihir olması ve insanlık tarihinin ilk kara sihir sınaması olmasıdır. Bu surattan bu topluluğun üyeyi medyumlar ile çalışma yapacaksınız hangi mevzularda daha uzman olduklarını öğrenmeniz açısından bu bilgileri bilmeniz ehemmiyet talep etmektedir.

Sihirler genel anlamda iki çeşittir. İlk olarak insanları birleştirmek, bağlamak, barışmalarını sağlamak gibi yerlerde kullanılan ak sihirler ve bunun bütün tersi olan insanları ayırmak, insanları küstürmek, insanlara hasar vermek gibi alanlarda kullanılan kara sihirlerdir. Yahudi cemiyetine üye medyumlar genel anlamda bu iki stil sihri de hakkı ile yapmaktadırlar. Fakat yukarıyada da belirttiğim gibi ilk makûs emelli kara sihri yaptıkları için genel anlamda kara sihirler mevzusunda uzmanlardır.

Şu an Türkiye’de çalışan ve insanlara dayanak eden birden fazla Yahudi Medyum vardır. Bunların kaç tanesi gerçekten yahudidir ? Bu sual bilmece olduğu için başlıkta belirtilen suale net bir yanıt vermek olası değildir. Bu surattan insanların çalıştıkları Yahudi Medyumlar hakkında yaptıkları yorumlar ehemmiyet talep etmektedir. Bu yorumlardan alacağınız bilgilerin incelemesini kendiniz yaparak bu suale bir cevap verebilirsiniz. Şu an bulunmuş olduğunuz web siteside bir medyum yorum sitesidir. İçerisinde bir çok medyuma ait yorumlar vardır. Bu yorumlar tamamen nesnel medyum yorumlarıdır. Kullanıcıların yapmış oldukları bu yorumlar arasından sizlerde kendinize uygun medyumu seçebilir ve dolandırılmadan asıl medyumlar ile çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Sitemizin yorum sayfasına gitmek için https://www.guvenilirmedyum.kim

Biliyorsunuz ki günümüz bilişim çağı ve insanlık pandemi denilen çok zir bir yarıyıl içerisinde bu surattan insanlar surat surata görüşerek medyum bulmak yerine araştırmalarını internet üzerinden yapıp medyumlara erişiyorlar. Bu medyumların çoğu da bu işi yalnızca kolay yoldan para kazanmak için yapan ve reelde değişik iş gruplarından olan insanlar. Medyumluk ile yakından uzaktan ilgileri olmayan bu insanlar kendilerini medyum olarak tanıtıp insanları aldatmaktalar. Bu surattan Yahudi medyum seçerken dikkat etkeni gerekenler sırasıyla

Kategori: