Soru – Cevap

Bu sayfa da merak ettiğiniz tam sualler asıl ve emin medyumlar tarafından yanıtlanmaktadır. Hepinizin operasyonlar hakkında merak ettikleri sualleri bu sayfa üzerinden sorabilirsiniz. Tam sualleriniz en geç 24 saat içinde uzman medyum aracılığı ile cevaplanacaktır. Bu sayede kafanıza sual işareti kalmadan operasyonlarınıza gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz.

Bu sual-yanıt kısmı sayesinde şayet dolandırıcı bir medyumla çalışıyorsanız foyasını ortaya çıkarabilir ve bu biçimde daha fazla dolandırılmadan ”hasarın neresinden dönerseniz kârdır” anlamıyla hareket edebilirsiniz. Unutmamanız gereken şudur ki şu an piyasada bulunan 10 tane medyumdan 8 tanesi dolandırıcıdır. Bu web sitesini emeli insanların paralarının ve umutlarının boşa gitmesini yasaklamayı kastetmekte ve bu yönde uzman takımıyla insanlara takviye etmeyi ilke edinmektedir.

Sual yanıtlayan medyumlar emin medyum olup eminlikleri bizlere gelen asıl kullanıcı yorumları üzerinden teyit edilmiştir. Medyumların ilmi ve dini bilgileri tarafımızca teste tabi yakalanmış olup, yalnızca test evresini geçebilen medyumlar suallere cevap vermektedir.

Sizlerde daha fazla geç kalmadan suallerinizi mesele ve asıl cevaplarınızı alın sizler sayesinde sizinle aynı meselelere sahip bir çok kullanıcının bu sayfadan faydalanacağını lütfen unutmayın. Ne kadar fazla sual o kadar az sual işareti.. Web sitemizin kuruluş mottosu olarak tanımladığımız. ”Asıl medyumlara erişin sahtekar medyumlardan kurtulun”