Ancak bu varlıkları sıradan bir insan göremez. Sadece varlıklarını sezebilir. Bunun nedeni ise sıradan bir insanın üçüncü gözü sarih olmadığından kaynaklıdır. Bu stil enerji varlıklar kendilerini dolaysız olarak gösteremedikleri için, varlıklarını ancak bazı sesler çıkararak insanlara sezdirmektedir. Bu varlıkların kuranı kerimde cin diye geçiyor biz insanlar gibi iyi olanları olduğu gibi makûsları da vardır. Onlarda bizler gibi yerler, darılır, ürerler, doğarlar, gelişirler ve müddeti gelince can verirler. Şifa veren medyumlar ise bu varlıkların iyi olanları ile irtibat kurarak, madde aleminde ki ruhsal rahatsızlık sürükleyen insanlara destekçi olmaktadır.  

Şifa veren medyumlar genellikle enerji ya da diğer adı ile frekans aleminde ki ruhani varlıkların pak amaçlı olanlarından destek alarak hastalanan şahsı şifadene kavuşturmaktadır. Diğer medyumlar gibi bu medyumlar şifa operasyonunu sihir ile yapmayıp, muska ile yapmaktadır. Her şifa veren medyumun kendisine has destek aldığı enerji aleminde ki varlıkları vardır.

Şifa veren medyum birey, musallat halinde olan şahsa karşı ya da sihir yapılan şahsa karşı destek edebilmek için öncelikle o şahsın anne adı, resmi, doğum tarihi, şahsın saç teli, şahsın kişisel eşyası gibi bir ekip bilgi ve materyalleri edinmesi gerekmektedir. İlk olarak şahıstan alınan bilgiler pak bir beyaz kefen parçası üzerine işlenir. İkinci olarak şifa operasyonu yapılacak olan şahsa ait kişisel resmi üzerine özel şifa verecek tılsımların okunduğu su içerisinde bir gün bekletilir ve aynı suyun pak hali de bir köşeye koyulur. Üçüncü olarak resim su içerisinden diğer gün çıkarılır ve kurumaya vazgeçilir.

Şifa veren medyumlar, çözümü bulunamayan şizofrenik rahatsızlıklar, panik saldırı hastalıkları, bipolar bozukluk ya da enerji aleminde ki habis maksatlı makûs maksatlı varlıkların insana musallatı gibi bir hayli ruhsal rahatsızlığı çözebilen şahıslardır. Bu yazımızda siz bedelli okuyucularımıza bütün ayrıntısına girmeden şifa veren medyumların musallatı olan hastalara karşı nasıl şifa verdiğinden bahsetmeye çalışacağız. Ancak şu vaziyeti de unutmamalısınız ki bu stil operasyonları asla bilgi sahibi değilseniz ya da sizin de enerji aleminden irtibat kurduğunuz iyi maksatlı ruhani varlıklarınız yok ise tek başınıza uygulamaya yeltenmemelisiniz. Yoksa hem size karşı istenmeyen neticeler çıkacağı gibi, hem de şifa operasyonunu uygulayacağınız şahsa da istemeyen neticelerin patlamasına sebebiyet verebilirsiniz.

Şifa Veren Medyum Ne Yapmaktadır? 

Şifa veren medyum birey diğer medyumlardan değişik olarak bir şahsın ruhsal rahatsızlıklarını çözebilen bireydir. Bir birey hastalanır ve hekim hekim dolaşır, ancak bir cinsli bu hastalığının çözümü bulamaz. İşte bütünde bu noktada şifa veren medyumlar devreye girmektedir. Şu gidişat unutulmamalıdır ki bazı hastalıklar vardır fiziksel olarak bir çözümü bulunmaz. Hastalanan birey psikoloğa gider, psikiyatriye gider yeniden çözümünü bulamaz. Zira bu stil hastalıklar fiziksel rahatsızlık olmayıp, tamamen manevi ve ruhsal bir hastalıktır ve çözümü içinde netlikle bir şifa verebilen medyuma başvurulmalıdır.

Resim kuruduktan sonra ise yeniden beyaz kefen üzerine işlenmiş olan bilgiler şahsın resminin arka kısmı ya10 da ön kısmına da işlenir. Ancak bu kere resim üzerine şifa için bazı ritüel sembollerde çizilir. Son olarak ise şahsın resmi, şahsın saç teli ve şahıstan alınan kişisel eşyası beyaz kefen parçasının içerisine sıkıca sarılarak, şahsın hanesinin bodrum kısmına gömülür. Bu biçimde sihir bitirilmiş olur. Pak hali ufalayan sudan ise şifa bulmak isteyen birey her gün yemek sonrası üç öğün biçiminde harcamalıdır. Şifa için yapılmış olan bu harekât şifa veren medyumlar arasında en sağlamı olup, asgari 12 gün içerisinde tesirini gösterip, maksimum 21 gün içinde de birey daha önceki haline kavuşabilmektedir. 

Kategori: