Sadakat büyüsü yapmak için öncelikle iki tarafın ad, anne ismi, doğum tarihi ve resimlerine lüzum dinlenir. Bunun dışında safran mürekkebi bir iğne ve kırmızı bir iplik ile birlikte kırmızı damga mumuna lüzum dinlenmektedir. Bu operasyonun anlatacağım kısmı uzaktan yapılanıdır. Bunun dışında yakından şahsın eşyaları ile yapılan sadakat büyüsü de mevcuttur. Öncelikli olarak bireylerin balakaları resimlerin üzerine safran mürekkebi ile yazılır ve ondan sonra resmin her köşesine bir tılsım biçimi yapılır. Bunun akabinde ibranice dualar eşliğinde iğne ve iplik ile kadın ve erkeğin resimleri birbirlerine dikilir. Bu dikiş harekâtı 7 adet dikiş ile yapılır ve her dikiş esnasında tılsımlı laflar söylenir. Bütün dikişler bitirildikten sonra yeniden elimizde bulunan kırmızı damga mumu ile iki resmin ortasına bir damla damlatılmak suretiyle operasyon bitirilir. Bu damga mumu damlatılırken yeniden ibranice tılsımlı laflar söylenir.

Bu büyü genel anlamda 14 günde tamamen kapatılmaktadır. Operasyonun tesir süresi ise çok süratlidir ve yapıldıktan sonra 3 gün içerisinde tesir göstermektedir. Operasyon 14 gün sonunda tamamen kapatılır.

Sadakat büyüsü Birbirini seven çiftlerin birbirlerine karşı ömür boyu sadık kalmaları ve birbirlerini kandırmamaları ismine yapılan ak büyü sınıfında bir büyüdür. Genel olarak konutluluk yolunda ilerleyen çiftler ve evlenip fazla kıskançlık yaşayan kadınlar tarafından yaptırılan bir işlemdir.

Karşı tarafın sezdiği şeyler büyü yaptıran şahıs düşünmeden duramaz. Bunun dışında ona karşı olan sevgisi son derece çoğalır. Erkek ya da bayan kime yapıldıysa harekâtı yaptıran şahıs dışında kimseyle ne gönül bağı ne de cinsel anlamda birlikte olamaz. Karşılıklı olarak âmâ kütük aşk yaşanır. Şahıs operasyon yaptıran şahıs olmadan yaşamın son derece anlamsız olduğu fikriye kapılır. Operasyon süresi boyunca seyrek de olsa halsizlikler, iştahsızlık, baş sızıları, mide bulantısı gibi kasvetler yaşanabilir.

Bu stil sualleri cevaplamak son derece güçtür. Zira şahıslar için en iyi kavramı her zaman göreceleridir. Sizin işinizi yapan şahıs sizin isminize en iyi medyumdur. Bunun yerine büyünün tarihsel gelişime bakarak daha iyi bir yanıt verebiliriz. Büyü dünya üzerine harut ve marut denilen kanadı kırılmış melekler tarafından getirilmiş ve ilk olarak yahudi toplamına öğretilmiştir. Bu surattan büyüler mevzusunda en büyük tecrübe sahibi olan ve jenerasyondan nesile bunu devam ettiren tek cemiyet yahudilerdir. Bu balakalar istikametinde sizlerde bu büyüyü en iyi yapan bireylerin kim olduğunu bilmiş oldunuz.

Ak büyü sınıfında bir büyü olduğu için bakımla tespit edildiği zaman makûs gayeli şahıslar kara bir büyü olan soğutma büyüsü ile bu büyüyü bozabilirler. Bunun önüne geçmek ismine operasyon yaptırdığınız medyumun harekâta saklılık şerhi koymasını ve arttan koruma yapmasını arz edin. Yapılacak b harekâtlar büyünün bozulmasını güçleştirecek ve güçleştirecektir.

Büyü yaptırmak günümüzde son derece revaçta bir operasyon olmakla birlikte son derece risklidir. Büyü yaptırmak için öncelikle geçerli bir sebebiniz olmalıdır. Kendi başınıza başarabileceğiniz şeyler için büyü usulüne başvurmayın. Bunun dışında kalan şeylerde pek tabi kullanabilirsiniz. Eşiniz sizi kandırıyor ve sizde bunu biliyorsunuz ve bir şey yapamıyorsunuz yapsanız bile tesirli olmuyor. İşte böyle bir vaziyette büyü yaptırabilirsiniz. Büyü yaptırmadan evvel çalışacağınız medyumu son derece iyi seçinki ondan sonra hem paranızdan hem de umutlarınızdan olmayın.

Kategori: