Papaz büyüsü’ne bu isimin verilme sebebi ilk olarak ermeni papazlar tarafından yapılmış olması ve kullanılan dilin ermenice olmasından ötürüdür. Papaz büyüsü amaç olarak yapılan kişinin psikolojik ve fiziksel sağlığını etkilemek ve onun ömür boyu düzelmeyecek bir halet-i ruhiye içine sokmaktır. Papaz büyüsü kara büyü sınıfında bir büyüdür.

Sıra geldi papaz büyüsünde bize yardımcı olacak olan iblisin davet edilmesinde. Öncelikle iblisi davet etmek için sunağa 7 tane domuz kesilmesi ve hepsinin kanı sunakta toplanmalıdır. Sunağın etrafına 14 tane kırmızı mum ile bir çember hazırlanmalı ve bu çember iblisin enerjisel boyuttan bu boyuta geçişi için kullanılmalıdır. çemberin etrafına domuz kanı ve özel tahta kalem ile sihirli sözler yazılmalıdır. Bu sözleri insan sağlığı adına ve insanların evde kendi başlarına denememeleri için yazmıyorum.

Gelelim papaz büyüsü nasıl yapılır sorusuna; öncelikle papaz büyüsü yapılacak kişini adı anne adı doğum tarihi ve 3 adet fotoğrafına ihtiyaç duyulur. Bu uzaktan yapılan papaz büyüsü yapılışının anlatımıdır. Bir kaç yöntemle daha papaz büyüsü yapılabilir. Bunları makalenin ilerleyen bölümlerinde anlatacağım. Kişi bilgileri alındıktan sonra kişinin fotoğrafları üzerine ad, anne adı, doğum tarihi bilgileri domuz kanıyla ve özel tahta bir kalemle ermenice olarak yazılır. Bu işlem sonrasında bu fotoğraflardan 1 tanesi yakılır ve külleri işlemi yapacak olan iblisin sunağına domuz kanıyla birlikte sunulur. Kalan 2 fotoğraftan 1 tanesi bir kavanoza konarak 14 gün beklemeye alınır ve kalan son fotoğraf ise toprak altına gömülür.

Herkesin doğru bildiği bir yanlışla cümleye başlamak istiyorum. Papaz büyüsü yapabilmek için illa ki papaz olmak gerekmez. Çünkü her büyüde uygulanan bir ritüel vardır ve ritüel eksiksiz yerine getirilirse bu büyüyü yapan kişinin dini, dili ve ırkı pekte önem arz etmez. Örneğin ermenice okuma ve yazmayı bilen müslüman bir hoca tarafından papaz büyüsü çok da güzel bir şekilde yapılabilir.

Bu büyüyü yapmakta kullanılan diğer yöntemler ise kişiye ait eşya ya da saç, kıl, tükürük, sperm, kan gibi materyaller kullanılarak yapılanlarıdır.

Bu büyüde görevlendirilen iblis işlem tamamlandıktan hemen sonra kişinin vücuduna nüfuz eder. Bu vücuda yerleşen iblis kişiye istemediği şeyleri yaptırmaya başlar.

Bu büyü son derece etkili bir büyüdür ve bu büyüde ritüelin tamamlanması yaklaşık olarak 14 gün sürer ve bu 14 günlük süre zarfında papaz büyüsü yapılan kişi derinden etkilenir. Fakat işlemin tamamen etkili olması ve kişide kalıcı hasarlar bırakması maksimum 2 aylık bir süreç gerektirmektedir. fakat gözler görülür emareler 14 günlük süre içerisinde kendisini gösterecektir.

Bu büyü nadiren de olsa bazı durumlarda ak büyü olarak da kullanılabilmektedir.

Kategori: