Papaz sihri’ne bu isimin verilme nedeni ilk olarak ermeni papazlar tarafından yapılmış olması ve kullanılan dilin ermenice olmasından dolayıdır. Papaz sihri emel olarak yapılan bireyin psikolojik ve fiziksel sıhhatini etkilemek ve onun ömür boyu düzelmeyecek bir halet-i ruhiye içine sokmaktır. Papaz sihri kara sihir sınıfında bir sihirdir.

Sıra geldi papaz sihrinde bize destekçi olacak olan şeytanın davet edilmesinde. Öncelikle şeytanı davet etmek için sunağa 7 tane domuz kesilmesi ve hepsinin kanı sunakta bir araya gelmelidir. Sunağın çevresine 14 tane kırmızı mum ile bir çember hazırlanmalı ve bu çember şeytanın enerjisel ebattan bu ebada geçişi için kullanılmalıdır. çemberin çevresine domuz kanı ve özel tahta kalem ile büyülü laflar yazılmalıdır. Bu lafları insan sıhhati ismine ve insanların konutta kendi başlarına sınamamaları için yazmıyorum.

Gelelim papaz sihri nasıl yapılır sualine; öncelikle papaz sihri yapılacak şahsını ismi anne ismi doğum tarihi ve 3 adet resmine lüzum dinlenir. Bu uzaktan yapılan papaz sihri yapılışının anlatımıdır. Bir kaç usulle daha papaz sihri yapılabilir. Bunları yazının ilerleyen kısımlarında anlatacağım. Şahıs bilgileri alındıktan sonra bireyin resimleri üzerine ad, anne ismi, doğum tarihi bilgileri domuz kanıyla ve özel tahta bir kalemle ermenice olarak yazılır. Bu operasyon sonrasında bu resimlerden 1 tanesi yakılır ve külleri harekâtı yapacak olan şeytanın sunağına domuz kanıyla beraber sunulur. Kalan 2 resimden 1 tanesi bir kavanoza konarak 14 gün beklemeye alınır ve kalan son resim ise toprak altına gömülür.

Herkesin doğru bildiği bir yanlışla tümceye başlamak istiyorum. Papaz sihri yapabilmek için illa ki papaz olmak gerekmez. Zira her sihirde uygulanan bir ritüel vardır ve ritüel yetersizsiz yerine getirilirse bu sihri yapan bireyin dini, dili ve ırkı pekte ehemmiyet talep etmez. Misalin ermenice okuma ve yazmayı bilen müslüman bir öğretmen tarafından papaz sihri çok da hoş bir biçimde yapılabilir.

Bu sihri yapmakta kullanılan öteki usuller ise bireye ait eşya ya da saç, kıl, tükürük, sperm, kan gibi materyaller kullanılarak yapılanlarıdır.

Bu sihirde görevlendirilen şeytan operasyon bitirildikten hemen sonra bireyin bedenine nüfuz eder. Bu bedene yerleşen şeytan bireye istemediği şeyleri yaptırmaya başlar.

Bu sihir son derece tesirli bir sihirdir ve bu sihirde ritüelin bitirilmesi takribî olarak 14 gün sürer ve bu 14 günlük müddet zarfında papaz sihri yapılan şahıs derinden etkilenir. Fakat operasyonun tamamen tesirli olması ve bireyde kalıcı zararlar vazgeçmesi maksimum 2 aylık bir süreç gerektirmektedir. fakat gözler görülür emareler 14 günlük müddet içerisinde kendisini gösterecektir.

Bu sihir seyrek de olsa bazı gidişatlarda ak sihir olarak da kullanılabilmektedir.

Kategori: