İzmir medyum ege bölgesinin en büyük şehri ve Türkiye’nin en büyük 3. şehri olan bu şehrimizde çalışan medyumlara verilen genel addır. Sihir işiyle meşgul olan insanların kendi başlarına çözemedikleri mevzularda onlara takviyeci olan ve doğuştan gelen medyumluk marifetlerini insanların verimine kullanan insanlardır. Fakat medyumluk günümüzde iş haline geldiği için bu işi yapanlarda maddiyata dayalı bu işleri yapmaya başladılar. Bu surattan reel İzmir medyumu bulmak insanlar için güçleşti bir de bunlara pandemi ilave edilince ve insanlar medyumları internet üzerinden aramaya başlayınca işler daha da içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Bu surattan kullanıcıları İzmir medyum tercihi mevzusunda dikkatli olmaya davet ediyoruz.

Bu zamanda medyumlara güvenmek için öncelikle o medyumun neler yaptığını öğrenmek gerekir. Bunun içinde medyum yorum sitelerinden o medyumla ilgili olabildiğince fazla bilgi edinmelidir. Günümüz internet çağıdır ve insanlar medyum tercihlerini internet üzerinden yapmaktadır. Bu surattan medyumluğu kolay para kazanmak usulü olarak gören ve hakikat işi farklı olan insanları hepsi medyum siteleri açarak insanları dolandırmaya başlamışlardır. Reel medyum bulmak çok güç olduğu için bu sualimizin cevabını vermek bizim için hiç de kolay değildir. Bu gidişatta İzmir emin medyum arayışında olan dostlarımızı vereceğimiz bilgiler ile kusura düşürmek istemeyiz. Fakat şu öğrenilmelidir ki günümüzde internet gördüğünüz her 100 medyumdan 90 tanesi dolandırıcıdır. Piyasa da bulunan İzmir reel medyum rakamı dolandırıcı medyum rakamının %5 i kadardır. Bunu öğrenmeli ve ona göre hareket etmelisiniz.

Genel anlamda bu medyumlar değişik medyumlar gibi insanların meselelerinde onların meselelerden kurtulması ismine her çeşit sihir ve cin musallatından kurtarma gibi harekâtları yapmaktadırlar. Yaptıkları sihirler arasında ak sihirler ve kara sihirler yer almaktadır. Ak sihirler bağlama sihri, aşk sihri, geri getirme sihri, cin musallatından kurtarma Kara sihirlere gelince ise papaz sihri, sabun sihri, vefat sihri, soğutma sihri, musallat gibi harekâtları yapmaktadırlar. Bunlar gereksinime binaen başka bir deyişle şahısların isteklerine göre yapılan harekâtlardır.

İzmir daha evvel sabetay sevi gibi bir kabala üstadına konut sahipliği yapmış bir şehrimizdir. Sabetay sevi genç yaşta dini ve ilmi bilgisi sayesinde haham olmuş ve kendini mehdi duyuru etmiş ünlü bir kabalacıdır. Kendisinin binlerce taraftarı vardır ve bu bireylere sabetaycılar ya da sabetasitler denmektedir. Bu şahıslar dışardan bakıldığında müslüman ama aile içinde yahudi ananelerine göre iman eden ve sihir işleriyle ilgilenen insanlardır. Bu soydan insanlar yahudi oldukları için sihirlere son derece dominant insanlardır. Bu surattan İzmir’in en iyi medyumlarını bulmak istiyorsnaız bu soydan gelen insanlarla bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. Evvelden kendilerini saklayan bu insanlar günümüzde alenen kendilerini deşifre etmektedirler. Sizlerde bu soydan gelen insanlarla bağlantıya geçebilirsiniz. Dünya’da sihir ilmini ilk bilen ve bu şehrime en vakıf şahıslar yahudilerdir.

 

Bu yapacağınız şeyler %10 reel medyum bulma bahtınızı %70 lere kadar çıkarmanızı sağlar.

Kategori: