Bu medyumlar genel anlamda sizlere istediğinizi verebilecek tam harekâtları yaparlar. Zira bu işler için kendilerini eğitmiş ve Alşimici olmuşlardır. Sihir yapma hünerleri sayesinde bir çok insanın kendi başına yapamayacağı şeyleri kısa müddetler içerisinde o insana verebilecek kapasiteleri vardır. Boşanmak üzere olduğunuz eşinizi aranızı düzenleyebilirler, ufaladığınız eşinizi ya da sevgilinizi size geri getirebilirler, hoşlanmadığınız haz etmediğiniz ama zorunlu olarak yaşamınızda olan birinin sizde uzaklaşmasını sağlayabilirler. Hatta ve hatta nefret ettiğiniz insanları tamamen yaşamdan koparabilirler.

Bunun yanında daha uzun bir müddetiniz var ve işinizi uğra vazgeçmek istemiyorsunuz. Daha ayrıntılı ve daha uzun müddet kendisini bozulmadan muhafaza edecek bir sihir yaptırmak istiyorsunuz. Bu seferde işinizi daha ayrıntılı biçimde yapacak ve operasyondan sonra bu sihrin bozulmaması içinde bir koruma yapacak bir medyumla çalışmanız daha manalı olacaktır. Her medyumun kendine göre bir çalışma yöntemi ve bu yöntemle paralel bir operasyon zamanı vardır.

Medyumlar genel anlamda ak ve kara sihir sınıfında olan tam sihirleri yaparak sizlere mesele teşkil eden her şeyi ortadan kaldırabilirler. Bu surattan sizin yapmanız gereken şey doğru medyum tercihi yaparak asıl ve deneyimli medyumlara operasyon yaptırmak olacaktır. En sık karşılaşılan mesele yanlış medyum tercihidir. İşini öğrenmeyen acemi medyumlara ya da sahtekar medyumlara denk kazançsanız işleriniz daha da içinden çıkılmaz hale gelecektir.

Biliyorsunuz ki her ulustan her dinden medyumlar bulunmaktadır. Natürel olarak bu da bir sihir için birden fazla yöntem demektir. Sizler gereksinimlerinize göre medyumlar seçmek zorundasınız. Acil olan bir işiniz için sizin isminize işinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturacak medyumlar gerekmektedir. Eşinizle boşanma davanız var bu davaya 10 gün kalmış ve siz eşinizi bu davadan vazgeçirmek istiyorsanız 21 günlük operasyon yapan bir medyumla çalışmazsınız, işinizi 7 gün de halledebilecek bir medyum sizin için daha bereketli olacaktır.

İsviçre medyum bu ülkede yaşayan insanlara hizmet veren medyumdur. Genel olarak o ülkede yaşamasına gerek olmayan uzaktan yaptığı harekâtlarla da o ülkede yaşayan birinin işini yapabilen medyumlardır. İnsanlar genel olarak yaşamış oldukları ciddi meselelerde medyumlardan destek alırlar. Zira o meseleleri kendi başlarına çözemezler ve eforları buna yetmez. İşte bütün bu noktada devreye sihirler girer. Sihirleri yapabilen şahıslar da çağdaş çağ sihircileri olan medyumlardır.

Tam bunların nedeni yapılan operasyonlarda kullanılan malzeme, medyumun kullandığı yöntem ve operasyonda kullanılan ruhani varlıklar ile ilgilidir. Her medyumun operasyon yapma biçimi başkadır. Siz lüzumlarınızı doğru biçimde tanımlayıp elinizde bulunan ekonomik gidişata ve zamanınızın genişliğine göre bir medyum seçmelisiniz. Bu medyum ermeni, yahudi, süryani, müslüman olabilir. Tam bunların tercihi tamamen size ve isteğinize kalmıştır.

Bu medyumlar isviçre de yaşayıp eflatuni aşk yaşayan bireyler için biçilmiş kaftandır. Zira eflatuni aşklar karşılıksız aşklardır ve hoşlandığınız şahsın sizin varlığınızdan dahi haberleri yoktur. Bu surattan da bu aşkı karşılıklı hale getirmek sizin kendi emeğinizle yapabileceğiniz bir iş değildir. Zorunlu Olarak bir medyumdan destek alarak aşk sihri yaptırmak zorunda kalırsınız.

Burada ehemmiyetli olan şey çalışma yapacağınız medyumun harekâtlara ne kadar vakıf olduğu ve bu mevzudaki deneyimidir. Netlikle ve netlikle 15-20 yıl arasında tecrübeyi olan medyumlar arasından tercih yapmanızı nasihat ederim.

Bağlama sihri genel anlamda ilişkilerinde kopukluk yaşayan daha önceki enerjilerini kaybeden ve parçalamak üzere olan eşler, sevgililer üzerinde yapılan ve ilişkileri daha öncekisinden daha iyi seviyelere getirmek için kullanılan sihirlerdir. Bu sihirler sayesinde boşanmanın eşiğine gelmiş çiftler dahi daha öncekisinden daha iyi hallere gelip bu biçimde konutluluklarını ömür boyu sürdürebilirler. Burada en ehemmiyetli husus yapacağınız medyum tercihidir. Zira deneyimli ve ilim sahibi medyumlar arasından yapacağınız seçimler operasyonlarınızın pozitif biçimde ilerlemesine vesile olur.

Bu sayede istediğiniz şeylere daha kısa zamanda erişebilirsiniz. Benim size naçizane nasihatim çalışacağınız medyumları Yahudi medyumlar arasından seçmeniz doğrultusunda olacaktır.

Kategori: