Bu surattan günümüzde insanlar sıkça medyumlara müracaat etmekte ve onlardan destek almaktadırlar. Bu yazımızda İstanbul medyum olarak geçen medyumlar hakkında bilgilendirmeler yapacağım.

Kısaca özetleyecek olursak bir insan kendi başına bir şeyin üstesinden gelemiyorsa ve sınadığı halde bunu muvaffak olamadıysa medyumlardan destek ister. Peki medyumlar bu gidişatları nasıl çözüyorlar ? Medyumlar ruhlar ile iletişim kurabildikleri için sihir yapabilme kabiliyetini kazanabilirler. Bu kabiliyette onlara insanlara istemleri dışında harekât yaptırmalarına dayanakçı olur. Sizin 10 yıl uğraşıp muvaffak olamayacağınız şeyleri profesyonel bir medyum 10 günde muvaffak olabilir. Bunu da sihirler desteği ile yaparlar.

İstanbul medyum isminden belirli olacağı üzere hizmet bölgesi olarak İstanbul şehrini seçmiş ve ikameti burada olan medyumlardır. Bu medyumlar’da öteki tam medyumlar gibi insanların naçar oldukları vaziyetlerde onlara destek etmek ismine muhtelif sihir ritüelleri uygulayan sihir ilmine vakıf ve ilim sahibi insanlardır. İstanbul genelinde 39 ilçede hizmet vermektedirler.

Medyumlar ; çağımızın bazı işlerde kolay netice alabilmek ismine kullanılan taşıtı müesseseler ya da bireyleri diye bahsedebileceğimiz yaradılışlar. İnsanlar neden medyumları seçim ederler diye düşünecek olursak, naçar kaldıkları vaziyetlerde medyumlara giderek onlardan destek alırlar. Bu gidişatlar kendi başlarına üstesinden gelemedikleri meselelerde olur. Mesela kocasından aralıksız dayak yiyen ve bunu kimseye anlatamayan bir kadın medyumlardan destek ister. Ya da sevgilisinden dağılan ve bunu kendi başına ne kadar sınasa da geri getirmeyi muvaffak olamayan bir aşık medyumlardan destek ister.

İstanbul Medyum olarak adlandırılan bu medyumlar insanların isteklerine göre bir çok şey yapmaktadırlar. Talep ve arz güzergahında harekât yapan bu medyumlar vaziyete göre bir çok sihir ile insanların meselelerini ortadan kaldırmak ismine çalışmalar yaparlar. Bu mevzuyu misallendirecek olursak sevgilisi tarafından terk edilen biri için, geri getirme sihri, sevgilisiyle dağılmak üzere olan biri için bağlama sihri, kısmeti kapalı ve evlenmek isteyen biri için, kısmet açma sihri, kaynanası ile kasvet yaşayan biri için, dil bağlama sihri ve daha adını sayamayacağım bir çok meseleye karşılık gelen bir çok sihir çözümü ile destek isteyen insanlara dayanakçı olurlar.

Bilişimin yaşamımıza tamamen girmesiyle medyum tercihlerini dahi internet üzerinden yapar hale geldiğimiz için bu işi de suistimal eden bir çok cingöz medyum müsvettesi türemiş gidişatta, bunun içinde sizler için medyum tercihi gerçekten çok zorlayıcı bir gidişat olacak. Bu surattan sizlere bir kaç minik tüyo vereceğim.

Seçeceğiniz medyumun büroyu olmasına ve surat surata görüşme almasına öncelik verin. Covid-19 zamanında güç bir gidişat Medyum hakkında olabildiğince fazla bilgiye erişmeye çalışın. Web sitesinde yazan şeyleri dikkatlice okuyup hakikatlik hisseyi olup olmadığına bakın. Telefonla görüşme yapıyorsanız şayet web sitesinde yazılan hakkımda kısmını bir de medyumun kendi ağzından dinleyip sağlamasını yapın. Misalin internet sitesinde erzurumlu yazıp siz telefonda sorduğunuz mardinli demesin. İnternet üzerinde bulunan medyum yorum sitelerinden o medyum hakkında yapılan yorumları dikkatlice araştırın.

İstanbul’un en iyi medyumu için araştırma yapıyorsanız bu medyumu web sitemizde bulunan yorumlar üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye’de bulunan bir çok medyum hakkında yapılan reel ve nesnel yorumlar guvenilirmedyum.kim adresinde sizlerle buluşuyor. Bu yorumlar arasından İstanbul’un en iyi medyum bulma namsınız oldukça yüksektir.

Bir medyumla telefon görüşmesi yaptığınızda zati az çok karakter incelemeyi yapabilirsiniz. Reel bir medyum size konuşmasıyla ve vereceği sihir bilgileri ile kendini kanıt eder. Yüzeysel konuşup direk işi paraya getiren medyumlardan uzak durun. 7/24 whatsappta alıcı bekleyen medyumlardan uzak durun bu medyumlar whatsappta alıcı avlamaktan operasyonları hangi ara yapıyorlar diye merak ediyor insan….

Kategori: