Bu medyumlar işlerini gerçekten iyi yapan ilim ve bilgi sahibi son derece tecrübeli medyumlardır. Yaptıkları operasyonlar %90 üzerinde galibiyet oranı sağlamıştır. Bu tip medyumlar bulmak ise günümüzde gerçekten çok güçtür. Bunun nedeni Covid-19 ile başlayan pandemi yarıyılından kaynaklanmaktadır. Surat surata görüşme alamayan medyumlar internete yönlenmiş bu da sahtekar medyumlar için büyük bir koz olmuştur. Herkes kendisini medyum olarak tanıtıp haksız hasılat elde faktörün peşine düşmüş ve bu da asıl medyum bulmayı zorlaştırmıştır.

Sahtekar medyumlar genelde konuşmaları uzun yakalamazlar ve kısa keserler. Bunun dışında sorduğunuz suallere de evet hayır gibi kısa yanıtlar vererek mevzunun hakikat ayrıntısına inmezler. Bunun nedeni bu mevzular hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmamalarından kaynaklanmaktadır.

Bunun dışında yalnızca bu yorum siteleri de yeterli olmayacaktır. Bu medyumlar ile çalışmaya başlamadan evvel kendinizin de yapması gereken bir kaç test bulunmaktadır. Bu stil testler ile medyumun asıl ve emin bir medyum olup olmadığını anlama namsınız yükselecektir. Medyuma mevzusuyla ilgili bir kaç sual sorup aldığınız yanıtları başka sitelerden aldığınız bilgiler ile mukayese etebilirsiniz. Medyumun konuşma stilinden size karşı yaklaşımından da medyuma karşı bir fikriniz oluşabilir.

Bu medyumları bulmanın güçlüğünden yukarıya da bahsetmiştim. Bu stil asıl ve emin  medyumlara internet üzerinden erişmek için yapılması gereken şey, medyum yorum sitesi ismi verilen web siteleri üzerinden medyumlar hakkında yapılan pozitif ve negatif tam yorumları okuyup ona göre karar vermektir. Zira bu stil sitelerde piyasada bulunan tam medyumlar hakkında yapılmış pozitif ya da negatif bir çok yoruma erişebilirsiniz. Bu yorumlar sayesinde hakkında pozitif yorum yapılan medyumlara yönlenebilir ve sahtekar medyumların tuzaklarından kurtulabilirsiniz.

Bu medyumlar tam medyumların yaptıkları gibi ak sihirler ve kara sihirler mevzusunda uzmanlaşmış şahıslardır. Genel mantıkta işinize yarayacak bir çok operasyonu yapmaktadırlar. Bu operasyonlar arasında sıklıkla ismini dinlediğiniz bağlama sihri, canbar sihri, makas sihri, aşk sihri, sevgi sihri, papaz sihri, soğutma sihri, vefat sihri, ayırma sihirleri gibi sihirler ile sizlere dayanakçı olmaktadırlar. Bunun dışında daha bir çok sihir ile sizlere hizmet vermektedirler.

Bu sual için net bir cevap vermek güçtür. Burada bir ad vermek yerine en iyi medyumların çıkmış olduğu bir topluluğun ismini vermek daha makuldur. Bu anlatacağım şeylere dikkat ederseniz zati en iyi medyumu kendi mücadelenizle bulacaksınız. Öncelikli olarak Dünya üzerinde sihir ilimine ilk vakıf olan ve ve bu şehrimi ilk kez uygulayan Yahudi cemiyetinden bahsedelim. Bu cemiyet sihirler mevzusunda son derece ileri seviyedeki insanlardır. Zira sihir yer suratına harut ve marut tarafından indirildiğinde ilk bilen bireyler Yahudilerdir. Bu denli ileri seviye sihir öğrenmek onları firavunların baş kahinliğine kadar yükseltmiştir. Bu surattan sizlere önereceğim medyumlar Yahudi medyumlar olacaktır.

Sorununuzu net olarak tespit ettikten sonra bu bilgiyi medyumlar ile paylaşırsanız onlar size yapılması gereken en iyi harekâtları uygulayacaklardır. Hangi operasyondan en kısa vakitte ve kalıcı olarak nasıl bir çözüm olacağını medyumlar sizlerden daha iyi öğrenmekte ve ona göre size harekât teklifi yapmaktadırlar. Zira senelerdir insanlara sihirler mevzusunda dayanakçı olan bu insanlar sahip oldukları tecrübeleriyle en iyiyi öğrenmektedirler.

Kategori: