Fransa medyumu olmak için illa ki Fransa da yaşamaya gerek yoktur. Zira medyumların uzaktan harekât yapma gibi bir kabiliyetleri vardır. Zira hükmettikleri cinlerin zaman ve mekan kavramı yoktur. Cinler ebatlar arası geçiş yaparak siz göz açıp kapayıncaya kadar dünyanın bir ucundan öteki ucuna rahatlıkla gidip gelebilirler. Bu kabiliyetleri sayesinde medyumlara uzaktan harekât yapma gibi bir lüks sağlarlar. Bu surattan Fransa da yaşayıp medyum lüzumu olan şahıslar rahatlıklar Türkiye’de ya da Dünya’nın başka bir yerinde yaşayan medyumlardan takviye arz edebilirler.

Son derece deneyimli medyumlardır ve çözemediğiniz her türlü meselede gerek ak sihir olsun gerekse kara sihir usulüyle olsun sizlere destekçi olacaklardır. Usunuza gelebilecek her türlü sihir bu medyumlar tarafından yapılmaktadır. Ehemmiyetli olan şey sizin istediğiniz şeyin ne olduğudur. Siz isteğinizi söylediğinizde karşınızda bulunan medyum o isteğe göre bir sihir önerecek ve uyuşmanız halinde bu sihir mevzusunda sizlere destekçi olacaktır.

Başlıca yaptıkları operasyonlar arasında Bağlama sihri, Soğutma sihri, Aşk sihri, Geri getirme sihri, Kabala sihri, Yahudi sihri, Ermeni sihri, Süryani sihri, Papaz sihri, Soğutma sihri,

Günümüzde en çok seçim edilen sihirler bağlama sihri ismini verdiğimiz sihir çeşitleridir. Bu sihirler ikili ilişkilerde insanların ilişkilerini daha da sıcaklaştırmak ismine yapılan operasyonlardır. Bunun dışında soğutma sihri ismi verilen ve insanların bölmelerini sağlayan kara sihirlerde bu medyumlar tarafından yapılmaktadır. Sizin kavrayabileceğiniz biçimde vakayı özetlersem siz istersiniz onlar yaparlar. Yapmanız gereken tek şey medyuma istediğinizi söylemek ve onun tarafından size önerilen sihirler arasından seçiminizi yapmak olacaktır.

Fransa medyumları Fransa’da yaşayan gurbetçilerimizin kendi başlarına çözemedikleri meseleleri çözmek ismine takviye aldıkları insanlardır. Öğreniyorsunuz ki insanlar kendi çabaları ile çözemedikleri meseleleri genellikle sihir dayanağı ile çözerler ve bu sihirleri de yaptırmak için medyum araştırması içine girerler. Bu surattan da Fransa da yaşayan gurbetçiler kendilerine takviye etmeleri için Fransa medyumlarından takviye alırlar.

Genel olarak bir çok ulustan medyum bulunmaktadır. Ermeni medyumlar, Yahudi medyumlar, Süryani medyumlar, Müslüman medyumlar bunların hepsinin kendilerine göre bir ritüeli vardır. Ritüel harekât yapılış biçimidir. Kısacası her medyum üye olduğu dine, almış olduğu eğitime ve kullanmış olduğu sihir kitabına göre değişik usulle harekât yapmaktadır.

Bu değişiklikler sizlere hem fiyat olarak hem de zaman olarak yansımaktadır. Zira her medyumun kendine özgü bir usulü olduğu için kullandığı sihir malzemeleri ve harekâtı yaptığı vakit değişmektedir. Bazı medyumlar sizlerden bağlama harekâtı için …. lira isterken bazı medyumlar ise …. lira istemektedir. Bu değişikliğin temel nedeni çalışma usulü ve kullanılan malzemelerden kaynaklanmaktadır.

Bağlama sihri yaptırmak için alanında son derece profesyonel olan medyumları seçim etmeli ve onlarla çalışmalısınız. Medyumlardan netice alamayan insanların yaptığı en büyük yanılgı yanlış medyum tercihinden kaynaklanmaktadır. Zira işini öğrenmeyen acemi bir medyuma harekât yaptırdığınızda yakalama ihtimali oldukça düşük olacaktır. Asıl ve ilim sahibi medyumlar ise yaptıkları harekâtlarla netlikle fark yaratan medyumlardır. Bu surattan çalışacağınız medyumu çalışmaya başlamadan iyice araştırmalı ve seçiminiz ona göre yapmalısınız.

Aşk sihri yaptıran insanlar genel olarak aşk acısı sürükleyen ve beğendiği birey tarafından beğenilmeyen insanlardır. Bunlara biz eflatuni aşk yaşayan insanlar diyoruz. Aşk sihri sayesinde bu aşklar karşılıklı bir hale gelebilir ve hoşlandığınız kadar hoşlanılabilirsiniz. Bunu yapabilmek ismine de işinin ehli ve bu mevzuda eğitim almış muhakkak bir bilgi birikimine sahip medyumlardan takviye alabilirsiniz. Bunun içinde yapmanız gereken en ehemmiyetli şey yaşamını sihirlere adamış ve bu mevzuda bir çok şahısla çalışmış medyumlardan takviye almak olacaktır.

Bu mevzuyu sizlere ayrıntılıca anlatmam gerekirse

Kategori: