En tesirli sihirler hangileridir sualine geçecek olursak bunu yukarıya da belirttiğim gibi 2 grupta tahlilimiz gerekecektir.

Aşk sihri : Bu sihir çoğunlukla eflatuni aşk yaşayan insanların beğendikleri bireye kavuşmasını sağlamak ismine yapılan bir ritüeldir. Bu sihir yapıldıktan sonra asgari 72 saat maksimum 8 günde gözle görülür neticeler elde edilebilen bir sihirdir.

En tesirli ak sihirler ve emelleri :

Bakınız ; Bağlama Sihri Nedir ? Bağlama sihri nasıl yapılır ?

Bağlama sihri : Bu sihir ilişkilerinde mesele yaşayan çiftleri birleştirmek ve bu birlikteliği ömür boyu meselesiz gidermelerini sağlamak emeliyle yapılan bir sihir çeşididir. Bu sihir bir çok değişik usulle yapılabilmektedir. Yapılan ritüel çeşidine kullanılan malzemeye ve harekâtı yapan medyumun deneyimine ilintili olarak 8 gün ila 41 gün arasında değişen vakitlerde neticeler veren bir sihirdir.

Sihirler ulus arasında ak sihir ve kara sihir olarak iki gruba ufalamaktadır. Ak sihirler şahısların genel olarak ilişkilerini tertip etmek ve daha mutlu bir ilişki yaşamak ismine kullandıkları sihirlerdir. Kara sihirler ise bu sihirlerin bütün tersine insanların psikolojisini bozmak ve onlara fiziksel anlamda hasar vermek, mevcut iyi giden ilişkileri bozmak ya da rutin hayat akışını bütün tersine çevirmek ismine kullanılan sihirlerdir.

Bakınız ; Aşk sihri yaptırmak isteyenler için teklifler bu yazımızda

Bunun dışında sayabileceğimiz bir çok sihir vardır. Bunlar Canbar sihri, Ermeni sihri, Süryani sihri, Kabala sihri gibi sihirlerdir.

Papaz sihri : Bu insanlar tarafından en çok öğrenilen ve en çok alaka gösterilen kara sihir çeşididir. İnsan bu sihre maruz kaldığı zaman hem psikolojik hem de fiziksel imhaya uğrar. Düzgün işini bilen bir medyum tarafından yapıldığında insanı çıkılmaya bir karanlığa çekip hayatını mahveder. Bu sihir asgari 14 günde tesir eden bir sihirdir. Yapılması ve bozulması son derece güç bir sihirdir. Bu surattan bu harekâtı yaptırmadan evvel çalışacağınız medyumu iyice araştırmanızı nasihat ederim.

Bakınız ; Papaz Sihri Nedir ? Papaz sihri nasıl yapılır ?

En tesirli kara sihirler ve emelleri :

Bakınız ; Vefat Sihri Nedir ? Vefat Sihri Nasıl Yapılır ?

Bunun dışında bir ritüel vardır ki herkesin ad olarak bildiği ama imaline dair insanların pek bir bilgi sahibi olmadıkları çok daha önceki bir ritüel olan Kabala.. Bu harekât bir ritüeller tamıdır. Yapılması için ibranice öğrenmek ve gematria ilmine vakıf olmak gerekmektedir. Her ne kadar internet üzerinde herkes bir Kabala sihri mevzusundan bahsetse de icraat olarak bu harekâtı yapacak fazla medyum yoktur. Bu mevzuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz.

Vefat sihri : isminden de emin olacağı üzere bir insanın hayatına son vermek ismine kullanılan bir sihirdir. Kara sihirler arasında en risklisi olarak geçmektedir. Medyumlar tarafından sıklıkla yapılan bir harekât olmamakla beraber bu harekâtı yapacak medyum rakamı bir elin parmağını geçmez. Harekât toplamda 31 gün devam ettir. ilk 14 gün psikolojik tesirler sonrası 3 gün ara verilir. Sonrasında ise son 14 gün fiziksel tesirler ve vefat…

Bakınız ; Kabala Sihri hakkında merak ettikleriniz bu yazımızda

Kategori: