Belçika Medyum bu ülkede hizmet eden insanlara ruhani anlamda destekçi olan bireylere verilen genel isimdir. İnsanların güç gidişatlarında onlara sihir yoluyla destekçi olan ve onların tasalarını çözen insanlardır. Aslında Belçika da yaşayan ve konuşabileceğiniz bir medyum bulmak günümüzde çok güçtür. Fakat internet üzerinden araştırma yaparak bu medyumlara erişmeniz muhtemeldir. Bunlar Belçika medyum ismi altında harekât yapan fakat kendileri Türkiye’de ya da değişik ülkelerde yaşayan insanlardır.

Bir de bu medyumlar şahısların istekleri üzerine başkalarına makûsluk yapmak ismine kara sihirlerde yapalar. Bunlar size yaşamı zindan eden birinden intikam almak, hoşlandığınızı elinizden alan birine onun size yaptığınızın benzerini yapmak, devamlı sizi hırpalayan eşinizden intikam almak, ya da yuvanızı devirmek isteyen kaynananıza bir ders vermek ismine kara sihirlerde kullanmaktadırlar. Kısacası Belçika medyumları onlardan istediğiniz her operasyona sihirler yoluyla yanıt verecebilecek kapasiteye sahip insanlardır.

Belçika Medyum olarak harekât yapan bu medyumlar insanların içinden çıkamadıkları meselelerde onlara destekçi olurlar. Kimi zaman sevgilisi giden birinin sevgilisini geri getirmede, kimi zaman eşiyle meseleler yaşayan birinin eşiyle arasını düzenlemede, kimi zaman da nasibi kapalı olan birinin nasibini açmada sizlere destekçi olabilirler. Bunun dışında cin musallatlarında da sizi bu musallattan kurtarmak ismine harekât yaparlar. Bunlar işin Ak sihirler ve iyi gayeyle yapılan operasyonlar kısmıdır.

Bunun net cevabını verebilmek gerçekten güçtür. fakat yapılan araştırmalara göre en çok medyum mağduru olan insanların Yurt dışında yaşayan insanlar oldukları öğrenilmektedir. Bunun nedeni surat surata görüşme kısmeti olmadıkları medyumlara, yalnızca internet sitesinden tanıdıkları kadar ve telefonda görüştükleri kadar bir samimiyetle para yatırmaları ve bu yapılan tercihlerin genel olarak yanlış çıkmasıdır. Bu sahtekar medyumlar medyumluğu kolay para kazanma usulü olarak gören şahıslardır. Bu tip insanların tuzağına düşmemeniz ismine yazımın ilerleyen kısımlarında püf noktaları vereceğim. Kısacası emin bir medyum bulmak istiyorsanız. Emin Medyum Yorumları yazan yere tıklayabilirsiniz.

Medyum tercihi gerçekten çok güç bir iştir. Zira piyasada bulunan 100 tane medyumdan yalnızca 5 tanesi reel medyumdur. Bu surattan yanılma oranınız %95 gibi yüksek bir orandır. Bu 5 şahsa erişmek için yapmanız gereken bir kaç şey var. Bunları maddeler halinde yazıyorum ve uygulamanız halinde reel medyumlara erişebilirsiniz. Bu sayede mağdur olmazsınız.

Bu sual ile ilgili yanıtımızı bir birey üzerinden değil de sihirler mevzusunda genel olarak en iyi olan ve bu mevzuda uzman topluluk olarak bir genel başlıkta araştırabiliriz. Bu sualimizin yanıtı hepinizin bildiği üzere harut ve marut tarafından sihirlerin ilk olarak öğretildiği bireyler olan Yahudi topluluğudur. Yahudiler sihirleri kara sihir olarak kullanan ilk topluluktur ve medyum tercihi yaparken medyumun özellikle Yahudi olmasına özen gösterin. Yahudi Medyumlar ile çalışanların memnuniyet oranı %90 üzerindedir.

Genel olarak söylediğim bu başlıkları harfi harfine uygularsanız, netlikle zaferli olursunuz. Unutmayın karşınızda bulunan bireyler ciddi anlamda dolandırıcılar ve bu surattan da çok dikkatli olmanız gerekiyor. Paranızı ve umutlarınızı kaybetmek istemiyorsanız bu söylediklerimi kulak arkasını etmeyin.

 

 

Kategori: