Bu arayış genel olarak Almanya ile hudutlu kalmayıp gurbetçiler medyum bulamadığı için Türkiye’de bulunan medyumlardan takviye almakta bu surattan da sıklıkla dolandırıcıların tuzaklarına düşmektedirler. Türkiye’de bulunan sahtekarlar, yurt dışından alıcı gördükleri zaman direk gözlerinde euro işareti belirmekte ve en çok parayı da gurbetçi yurttaşları dolandırarak kazanmaktadırlar. Bu surattan Almanya’da yaşayan yurttaşlarımızın medyum tercihinde son derece dikkatli olmaları gerekmektedir.

Genel anlamda tam sihir ritüellerinde insanlara dayanakçı olan medyumlardır. Ak sihirler ve kara sihirler sınıfında bir çok sihir yapabilme ve insanlar üstünde bulunan musallatlar mevzusunda insanlara dayanakçı olmaktadırlar. Bunu yapanlar genel olarak işin ehli ve 20 sene üzeri deneyimi olan hakikat medyum olan bireylerdir. Bu bireylerin genel olarak yaptıkları harekâtlar ak sihir sınıfında en çok öğrenilen bağlama sihri, aşk sihri, geri getirme sihri, kısmet açma operasyonu gibi harekâtlardır. Kara sihir mevzusunda ise papaz sihri, vefat sihri, ermeni sihri, soğutma sihri, sabun sihri ve daha sayamayacağım bir çok sihir mevzusunda insanlara dayanakçı olurlar.

Almanya’da yaşayan medyumlar olması gerektiği halde burada bulunan medyumların sihir iliminden pek kavramadığı için genellikle Türkiye’den seçilen medyumlardır. Almanya’da bir kaç imtiyaz olmakla beraber bunların da eminlikleri kuşkuludur. Bu surattan gurbetçilerimizi medyum tercihi mevzusunda dikkatli olmaları mevzusunda uyarmak isterim.

İnsanlar genel anlamda yaşamlarının bir yarıyılında belirli içinden çıkılmaz vaziyetlerle karşı karşıya kalmakta ve bu tip vaziyetlerde medyumlardan takviye istemektedirler. Bunun nedeni medyumların sihir yapma marifetine sahip olması ve bu sihirler ile insanların kendi yapamadıkları şeyleri yapabilmelerini sağlamaktadırlar. Almanya’da yaşayan gurbetçilerin böyle bir uğru olmadığı için genel olarak Türkiye’de çalışan medyumlardan takviye almaktadırlar.

Önceliğimizi surat surata konuşabileceğimiz bir medyum seçim etmeye verebiliriz. Her ne kadar bu pandemi şartlarında bu azıcık güç olsa da böyle bir talihimiz varsa önceliğimiz onlar olmalıdır. Böyle bir medyum bulamamamız ve internet üzerinden tercih yapmak zorunda kalmamız gidişatında;

Medyumun web sitesinde yazan bilgilerini medyumun kendisinden teyit etmeliyiz. Medyum web sitesinde hakkımda kısmında yazan tam bilgileri bize noksansız olarak doğrulamalıdır. İsmini Ahmet yazıp biz sorduğumuzda Mehmet dememeli ya da bulunduğu yeri Mardin yazıp bir sorduğumuzda Adıyaman dememelidir.

Medyumun telefon numarasını alıp kendisiyle konuştuğumuzda olabildiğince fazla sual sormalı ve bu suallere verdiği cevapların idrakini yapmalıyız. Suallerimize dürüstlükle ve bilgi birikimi ile mi yanıt veriyor yoksa yanıt vermedeki emeli yalnızca bizi başından savmak mı.

Öncelikle medyumun web sitesinde yazan bilgilendirme emelli yazıların doğruluğunu teyit etmeliyiz. Zira buradan o medyumun bu mevzulara ne kadar dominant olduğunu anlarız.

Çalışacağınız medyum hakkında elinizden geldiğince fazla bilgi edinin medyum yorum sitelerinde o medyum hakkında yapılan pozitif ve negatif tam yorumlara bakın ve olasıysa yorum yapan bireylerle gerek telefon gerek mail yoluyla irtibata geçip doğrudan bilgi alın.

Bu sualin yanıtı bütün ve net olarak öğrenilmemekle beraber kendi alanlarında çok iyi olan medyumlar vardır. Ehemmiyetli olan bu iyi medyumları bulabilmek ve tercih yapabilmektir. Bunun içinde emin medyum yorumları olan sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Site linki için tıklayınız.

Kategori: